Мета наради: демонстрація селекційних досягнень та розповсюдження  передового досвіду кращих сільськогосподарських підприємств області в галузі вівчарства, налагодження виробничих зв’язків суб’єктів господарювання, обмін досвідом вівчарів різних областей, проведення виставки-реалізації племінного і товарного поголів’я овець Херсонщини, обговорення новітніх наукових розробок та визначення подальшого напрямку ведення галузі у сучасних ринкових умовах країни.

АПК-лист на ТПП (завантажити)

Програма 1 лист  (завантажити)

Програма 2-4 лист  (завантажити)

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет запрошує Вас прийняти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика розвитку вівчарства та козівництва в Україні в умовах євроінтеграції», яка буде проведена 18-19 травня 2017 року.  

Запрошення на конференц. ДДАЕУ 2017_вівчартво +памятка для авторів (завантажити)

Американські педіатри створили штучну матку, максимально наближену до природного аналогу.

Подробнее...

Заместитель  директора по научной работе Института животноводства НААН, доктор сельскохозяйственных наук  Иван Андреевич  Помитун считает, что мясное поголовье можно ввозить из-за границы, но для этого нужна помощь государства в виде хотя бы части компенсации расходов на покупку, так как одна чистопородная овца стоит от 500 евро.

Подробнее...

С просьбой проинформировать наших овцеводов  о реализации первой партии племенного молодняка, в Херсонскую ТПП обратилось руководство Логойского овцекомплекса (Минская область, Беларусь).

Подробнее...

Знакомство представителей Херсонской торгово-промышленной палаты  с руководством фермы состоялось в мае 2015 года во время проведения Международной научно-практической конференции по возрождению овцеводства  в Днепропетровске.

Подробнее...

Уже к лету страна может почувствовать нехватку этого вида мяса

Подробнее...

За 6 месяцев 2016 года Украина продала на внешние рынки мяса рогатого скота на $45 тыс.

Подробнее...

В ексклюзивному коментарі для інформаційного агенства The DairyNews керівник і співзасновник ферми «Бабині Кози» Олександр Бабін розповів про галузь козівництва в Україні, її проблеми та переваги.

Подробнее...

Фермерське господарство європейського зразка може успішно існувати і в Україні. Цю тезу ось уже п’ять років доводять у господарстві «Меринос-Захід», створеному у селі Летня, Дрогобицького району, на місці занепалого колгоспу.

Подробнее...

Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru