Як інженер-будівельник став фермером 

Фермером інженер-будівельник Дмитро Огньов став випадково. Розповідає, що причиною стала алергія сина, який не сприймав продуктів, вирощених на хімії. Це змусило сім’ю переїхати спершу з Києва до Одеси, а відтак і до рідного для Дмитра Дрогобича. Так, бажання мати козяче молоко без домішок переросло у ідею створення власної ферми. Тепер це уже три великих господарства.

«Помаленьку, кожного року збільшували стадо. На сьогодні у нас три тисячі голів материнського стада кіз і овець. Розрослися до трьох господарств у трьох селах – це село Почаєвичі, село Летня і село Залужани, усі в Дрогобицькому районі», – розповів засновник господарства Дмитро Огньов. 

Засновник фермерського господарства «Меринос-Захід» Дмитро Огньов

Із «нуля», шляхом спроб і помилок, родина фермера досягнула бажаного результату – вівці і кози європейських порід прижилися в Україні. Це було непросто, каже Дмитро, доводилося набиратися досвіду у фермерів Австрії і Німеччині, де культивують вівчарство. Дмитро Огньов пояснює, – культура розведення овець в Україні занепала, повністю відсутня і фахова література з цієї теми. За відсутності практики великою проблемою є наша ветеринарія. Поради українських фахівців з лікування достатньо делікатних для утримання тварин не давали потрібного результату. 

Усе це взялися змінити дрогобицькі фермери. За європейським зразком власними силами збудували і новий фермерський комплекс. Для цього розібрали або переробили непридатні для утримання овець і кіз колгоспні приміщення 70-х років, пристосувавши їх під сучасні потреби. Першу ферму будували шість місяців, а другу збудували уже за три. 

Фермерське господарство «Меринос-Захід» у селі Летня, Дрогобицького району

«У Європі ми зібрали все найкраще. І створили нову будову, спробувавши в одному місці сфокусувати кращі моменти. Сьогодні констатуємо, що така модель ферми є ідеальною», – розповідає Дмитро Огньов під час екскурсії господарством. 

Вівчарство: від малого до великого 

Тепер ферма-піонер на Дрогобиччині стала найбільшою і найкращою в Україні. Доглядати за вівцями неважко – переконують у господарстві. Взимку тварин утримують у фермах, влітку випускають на пасовища. Головна умова для вирощування тварин – чиста вода і якісні корми. Чимало операцій автоматизовані або виконуються з допомогою техніки. Раз у два дні стелять свіжу підстилку, раз на півроку очищують усю ферму. Експериментальним шляхом встановили і кількість персоналу. 

Фермерське господарство «Меринос-Захід» у селі Летня, Дрогобицького району

«Тварина настільки проста, що не потребує такого досконального догляду. Для обслуговування 400-500 голів овець потрібно всього двоє людей, – розповів друг Огньова, і за сумісництвом голова фермерського господарства «Меринос-Захід» Олексій Шувалов. – Клімат в Австрії і Німеччині такий же, як у Дрогобицькому районі, і тому вівці досить нормально тут живуть». Господарство у Летні має власних 20 га пасовищ і ще 250 га паїв орендує для заготівлі кормів. 

Тепер «Меринос-Захід» – показова ферма, на яку, окрім екскурсій, нерідко приїжджають представницькі делегації. Нещодавно тут побували голова Львівської ОДА О.Синютка, Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе, голова Австрійської асоціації фермерських господарств по розведенню кіз Йозеф Штокль. До слова, впадає в око добротність інтер’єрів офісних приміщень ферми. А пригощають гостей господарі власним продуктом – сирами, трав’яним чаєм і варенням. 

Дмитро Огньов розповів, що планує взагалі перенести офіси у Дрогобич, а вивільнені приміщення віддати для організації дитячого табору. Який, до слова, вже працює. На його основі створено «Клуб друзів» із власною сторінкою у Фейсбуці. Діти з різних сіл та містечок Дрогобицького району відпочивають та знайомляться з роботою справжньої ферми. Ця ідея вже зарекомендувала себе в одному з сіл, де кожної неділі школярі допомагають розводити курей і вирощувати яйця. Так вивчають роботу великої ферми. За словами фермера, це своєрідна бізнес-модель фермерського господарства у мініатюрі, а діти з захопленням переймають цей досвід. 

Народилася ця ідея теж цікаво. Синам Дмитра Огньова знадобились кошти, – накупити іграшок. У відповідь батько запропонував спробувати заробити ці гроші власною працею. Разом із татом розробили бізнес-план побудови курячої ферми, порахувавши, що для цього потрібно. Потім план реалізували. Звісно, що тепер про іграшки ніхто не пам’ятає. А зароблені кошти вкладають в розширення поголів’я курей. 

Фермерське господарство «Меринос-Захід» у селі Летня, Дрогобицького району

Поділитися досвідом 

У менш ніж один відсоток оцінює сьогоднішню наповненість українського ринку вівчарства родина Огньових. Задля відродження галузі фермери готові передати набутий досвід іншим. Перші плоди уже є – незабаром у районі з’являться ще дві ферми сімейного зразка. Ці господарства утримуватимуть сім’ї, які для цього погодилися переїхати на Дрогобиччину. Продуктивність одного такого господарства – до 600 голів. Загалом, у планах дрогобицьких фермерів довести численність власного племінного поголів’я до 4500 голів. 

«Ми готові поділитися досвідом, набутим за ці роки. І у подальшому показувати та допомагати конструювати приміщення ферм. Ми пропонуватимемо як франшизу, так і допомогу в придбанні тварин», – розповідає Дмитро Огньов.

 

Фермерське господарство «Меринос-Захід» у селі Летня, Дрогобицького району

До слова, справа ця виявилася не з дешевих. Вартість породистої вівці у Європі близько 250 євро, а з перевезенням, страхуванням, ПДВ, митними платежами і ветеринарними дослідженнями ціна зростає більш ніж удвічі – до 570 євро. Більшість із цих платежів фермер вважає безглуздими. До цих неприємностей додаються і перепони, які намагаються створити фермерам на місцях. 

«Наше завдання сьогодні передусім відродити у фермерів бажання займатись фермерством, – каже Дмитро Огньов. – Тваринництво це те, без чого нормальна держава жити не може. І ми повинні старатись бути ідеальним прикладом для всіх фермерів нашої країни. Принцип нашої родини – це економічний патріотизм. Ми показуємо, що у Галичині може бути нічим не гірше Німецької Баварії чи Австрійських Альп. Має бути бажання та воля. А працьовитість українців відома всім». 

 

Автор: Володимир Перегінець

Джерело: http://zik.ua

Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru