Ще 1 лютого 2013 року ми мали змогу читати обнадійливу інформацію про те, що державна підтримка вівчарства та козівництва ось-ось «нагряне». Так, наприклад, інтернет-видання «В Курсе» з оптимізмом розмістило таку інформацію під заголовком «Українці отримають дотацію за утримання кіз та овець»:

У Мінагрополітики було розроблено постанову про виплату держдопомоги за утримання громадянами овець і кіз. Так, сьогодні Іван Бісюк — перший заступник міністра агрополітики та продовольства, заявив, що в Мінагрополітики було розроблено проект постанови Кабміну, згідно з яким громадянам буде покладена допомога за утримання ними овець і кіз (дотація). Це допоможе розвивати дрібне скотарство в країні — за допомогою направлення в регіони живих коштів. Адже на даний момент вівчарство активно розвивається лише в західній частині України та на півдні. Також в Мінагрополітики розглядають можливість профінансувати імпорт племінних стад кіз і овець. Документи для цього зараз якраз готують — зазначив Бісюк.

Дуже хочеться спитати у державних мужів, коли ж, в кінці кінців, ви, хлопці, перейдете від слів до діла. Коли вже згадану постанову буде затверджено?

Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru