В историческом развитии человека и его сегодняшнем существовании собака и овца являются наиболее приближенными к нему животными. Ибо если овца – это  «шуба, свита и губа сыта», то собака – друг, первый помощник, способный сберечь жизнь человека и его имущество, а также разделить одиночество и тягости повседневности.

Подробнее...

Науково-практичний журнал «Сучасна ветеринарна медицина» №4(40)'2013.

Автор статті - КОРОЛЬ С.А., ветеринарний лікар, консультант відділу скотарства ТОВ «Ветфактор»

Подробнее...

Основним фактором, що визначає інтенсифікацію вівчарства, є раціональна організація відтворення стада. Правильна організація запліднення вівцематок заслуговує особливої уваги, бо дозволяє у повній мірі реалізувати потенційні можливості відтворення і забезпечує підвищення економіки ведення галузі.

Подробнее...

Вівчарство – єдина галузь тваринництва, від якої отримують різноманітну продукцію з цілющими властивостями: дієтичну ягнятину, молоко для виготовлення делікатесних твердих сирів та бринзи, а також незамінну сировину для текстильної промисловості – вовну, овчини, смушки та шкіри, вироби з яких за гігієнічними властивостями не мають аналогів, сприяють збереженню здоров’я і продовженню життя людини.

Такі вироби є профілактикою раку, алергії, невралгії, лейкемії та інших хвороб. Неможливо виростити здорових дітей без одягу, виготовленого з овечої сировини.

Подробнее...

зоотехник-селекционер ПАТ «Красный чабан» Каланчакского района Херсонской области.

Особенности организации племенной продажи молодняка овец

Подробнее...

Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru